Pozdrowienia z Majorki gdzie teraz jestem wraz z trzema kolegami (Konrad, J.Sagan i Baska). Zostaliśmy tutaj po zgrupowaniu drużyny które wczoraj się skończyło.

Wszystko grało perfekcyjnie co skutkowało bardzo dobrymi jednostkami treningowymi. Niestety ostatniego dnia pogoda się zepsuła i pada po dziś dzień.
Jednostki treningowe były mocno zróżnicowane co miało nas przygotować do przyszło tygodniowego ścigania. Reszta ekipy wraca na Majorkę 25 stycznia i od 26 do 29 startujemy w Mallorca Challenge. Niby 4 dni, ale jednak to będą 4 osobne wyścigi. Ja będę wystartował w sobotę 28 stycznia i w razie jakiś problemów jestem pierwszy kolarzem na liście rezerwowej na 29 stycznia.

Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony ze zgrupowanie, dobre treningi, ładna atmosfera  między kolarzami i wszystko fajnie gra.    
Oczywiście z racji http://cialisfrance24.com że teraz jesteśmy World Tourze odczuwam trochę zmian. Wystarczy że porównamy liczbę osób z obsługi, w tamtym roku było to 20 osób w tym sezonie prawie 50, a w sumie to mniej więcej 80 ludzi pracuje w zespole.

Mieliśmy także okazję poprawić swoją pozycję w jeździe na rowerze czasowym na torze w Palmie.

16176689_354785824902541_1849657726_n

Codziennie przed śniadaniem robiliśmy core-training i mieliśmy też po kilka sesji na siłowni, a nad wszystkim czuwał trener. Siłowania + Dobre treningi na rowerze powinny dać dobry rezultat.

Trzymajcie kciuki za nas! 🙂